PDA

View Full Version : [Polish]

VampirX4
04-01-2013, 01:48 PM
Cześć świecie.
Jest tu jakiś Polak, czy jestem samiutki na tym forum i w grze?

sengrath
04-03-2013, 10:17 PM
Siemka, sam nie jesteś :) moj nick w grze to Sengrath także daj jak byś potrzebował pomocy.

Vauron
04-04-2013, 12:14 PM
Hejka panowie, czyli jest nas już trzech :D

sengrath
04-04-2013, 03:43 PM
Już za kilka dni ruszy moja stronka o dawn of fantasy. Będzie to pierwsza polska strona o tej grze mam nadzieje, że uda mi się przyciągnąć więcej rodaków :) domena i hosting juz wykupiony stronke bedzie można znaleść pod adresem dawnoffantasy.pl. Więc gorąco zapraszam napewno znajdziecie tam sporo przydatnych informacji :D

sengrath
04-06-2013, 11:49 AM
Witam wszystkich, właśnie skontaktował się ze mną Konstantin (główny developer), aby przekazać mi, że zostałem mianowany MOD’em. Będę udzielać pomocy graczom, więc jeśli ktokolwiek z was napotka na jakiś problem, znajdzie buga, straci surowce lub jednostki poprzez błędy w grze, proszę skontaktować się ze mną. Ponadto, dziś developerzy planują wydać kolejnego patcha, aby poprawić kilka błędów (trzeba przyznać, że chłopaki się starają, pracują nad poprawą rozgrywki dzień w dzień).

Mój nick: Sengrath

Dodawać mnie w grze do przyjaciół!

I zapraszam na polską stronę www.dawnoffantasy.pl
Strona jest jeszcze w budowie, jestem w trakcie tłumaczenia i zamieszczania artykułów. Potrwa to jeszcze kilka dni. Po dodaniu wszystkich tekstów, zajmę się tworzeniem forum oraz rozpowszechnianiem tego tytułu. Mam nadzieję, że do przyszłego tygodnia wszystko będzie już gotowe.

Pillum
04-06-2013, 12:45 PM
Witam. Miło jest spotkać - kolegów, którzy mówią po polsku. Mam nadzieję, że z czasem będzie tu sporo ludzi z Polski.

W grze mój nickname: Pillum

Kwiatusznik
04-23-2013, 06:30 AM
witam mozna mnie dodawac Kwiatusznik

Kacper
06-26-2013, 08:06 AM
Witam!

Jestem od niedawna w grze, mam pytanie czy funkcjonuje już jakaś polska Gildia?

Pozdrawiam i zapraszam do dodawania mnie do znajomych w grze. Nick ten sam jak na forum.

Gamurin
07-15-2013, 06:55 AM
Witam zacząłem wczoraj, ale tak mnie wciągnęło, że zarwałem nockę :)
Pozdrawiam i do zobaczenia w grze.
Mój nick taki sam jak na forum - Gamurin

brennus
07-15-2013, 03:13 PM
Cześć wszystkim, widzę, że powoli zaczyna nas być tutaj coraz więcej :)

Mój nick w grze jest taki sam jak na forum

Gamurin
07-19-2013, 09:25 AM
Witam!

Jestem od niedawna w grze, mam pytanie czy funkcjonuje już jakaś polska Gildia?

Pozdrawiam i zapraszam do dodawania mnie do znajomych w grze. Nick ten sam jak na forum.

Nawiązując do pytania, czy jest jakaś polska gildia? Ja dołączyłem do pierwszej z brzegu, ale nie ukrywam, że jeśli była by możliwość pograć z rodakami, to chętnie się przyłączę :)

Armur
10-24-2014, 04:46 PM
Witam. Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o tą grę. Ale widzę że powoli community polskie się zbiera :D W grze nick Armur. Pozdrawiam. Jedyny błąd jaki na razie zauważyłem to problem z PL tłumaczeniem.